Souhlasíte s používáním Cookies?


hamburger.svg Menu

E-shop | Registrace | Pomoc

00,00 Kč
kt_hlava.jpg

STAHL Koleno pevné černé 45° bez čistícího otvoru - 160/45/2 mm

černé ocelové odkouření tloušťky 2 mm

Dostupnost: běžně skladem

Kód: KS160/45BW

MOC: 584 Kč

MOC bez DPH: 483 Kč


Výrobce:Stahl System
Materiál:černá ocel
Síla materiálu (mm):2
Typ dílu:koleno
Průměr dílu (mm):160
Značka:

483 Kč (584 Kč vč. DPH)Pokud je vaše práce vášní - vytváříte ty nejlepší produkty, jejíž kvalitu ocení každý. I ten nejnáročnější zákazník.

Tato vášeň nás přitahuje k neustálému růstu společnosti a vytváření inovativních produktů na evropském trhu. Naše zkušenosti v tomto odvětví začínají již v 90. letech, kdy majitel Janusz Graniczka pracoval pro prestižní vedoucí společnost vyrábějící kouřovody v Rakousku. Vyráběl pro ně speciální výrobní zařízení, které tvořilo jejich produkty nejlepší na trhu. Později jsme výrobu černých ocelových kouřovodů převedli do Polska.

Dnes máme vlastní výrobní společnost STAHL SYSTEM s nejmodernějšími výrobními linkami a rozsáhlými sklady. Jsme hrdí na to, že jediní v naší zemi vyrábíme ocelové kouřovody podle německé normy a z oceli válcované za tepla. Lakovány jsou nejkvalitnější dostupnou německou ekologickou barvou SENOTHERM, kterou není třeba vypalovat, nezapáchá, perfektně drží na výrobku, neodlupuje se. Kouřovody do pr. 160mm balíme do krabic, pro ochranu při maloobchodním prodeji, nebo před poškozením roury na stavbě při instalaci kamen.

Všechny naše výrobky jsou bezpečné, naprosto přesné a perfektně se s nimi pracuje. Naše společnost je certifikována a kontrolována Německým institutem.