Souhlasíte s používáním Cookies?


hamburger.svg Menu

E-shop | Registrace | Pomoc

00,00 Kč
kt_hlava.jpg

Služba 3D vizualizace

V rámci naší snahy poskytovat kompletní služby našim zákazníkům i odběratelům nabízíme exkluzivní službu 3D vizualizace krbů a kamen. Tato služba umožňuje kamnářům nabídnout jejich klientům přesné a realistické 3D návrhy plánovaných staveb krbů či kamen před samotnou realizací.

 

Jak to funguje?

Pro kamnáře

Za symbolický poplatek 1 500 Kč bez DPH vytvoříme detailní 3D návrh krbu nebo kamen, který vašemu zákazníkovi pomůže lépe si představit finální realizaci. Pokud od nás na danou zakázku odeberete zboží, poplatek za 3D návrh vám bude vrácen. Tato služba nejenže zvyšuje šanci na úspěšnou realizaci zakázky, ale také posiluje důvěru vašich klientů ve vaše služby.

Pro konečné zákazníky

Doporučujeme našim odběratelům, aby tuto službu nabízeli i svým klientům za stejných podmínek. Pokud se rozhodnete pro realizaci stavby s kamnářem, který využil naší službu 3D vizualizace, nebude vám za tuto službu účtován žádný poplatek. To znamená, že můžete získat jasnou představu o tom, jak bude váš nový krb nebo kamna vypadat, a to vše bez dodatečných nákladů, pokud se rozhodnete pro realizaci.

 

Proč využít naší 3D vizualizace?

Realistické návrhy

Naše 3D vizualizace poskytují realistický obraz o tom, jak bude finální realizace vypadat, což umožňuje lepší rozhodování a přizpůsobení se požadavkům klienta.

Bez rizika

Poplatek za 3D vizualizaci je vrácen, pokud od nás odeberete zboží pro realizaci zakázky. Klientům, kteří se rozhodnou pro realizaci, nebudou za tuto službu účtovány žádné náklady.

Zvýšení spokojenosti

Tato služba zvyšuje spokojenost vašich klientů tím, že jim poskytuje jistotu a vizuální představu o tom, co mohou očekávat.Zaujala vás naše služba 3D vizualizace krbů a kamen?

Kontaktujte nás pro více informací, nebo se rovnou domluvte na vaší první 3D vizualizaci.

Těšíme se na spolupráci!