Souhlasíte s používáním Cookies?


hamburger.svg Menu

E-shop | Registrace | Pomoc

00,00 Kč
kt_hlava.jpg

Aktuality

FOR ARCH 2023

Naši milí obchodní partneři,

s radostí vás zveme na prestižní veletrh FOR ARCH 2023, který se uskuteční od 19. 9. do 23. 9. 2023 v Praze, na letňanském výstavišti.

Na veletrhu FOR ARCH byste neměli chybět! Naše společnost Krby TURBO s.r.o. bude prezentovat značku DEFRO s padesátiletou tradicí výroby prémiových topných zařízení. Naše expozice se bude nacházet v hale 7, sektor 7C.

Připravili jsme pro vás úžasný průřez veškerým naším sortimentem a představíme vám dlouho očekávané novinky. V naší expozici uvidíte širokou škálu produktů:

  • krbové vložky, kamna, sporáky
  • tepelná čerpadla
  • kotle na plyn, elektřinu, dřevo, pelety, uhlí
  • kombinované kotle, akumulační nádoby
  • příslušenství a mnoho dalšího

To vše s důrazem na inovaci, kvalitu a udržitelnost.

Na našem stánku vás rádi uvítáme kávou a občerstvením, abyste si mohli v klidu prohlédnout naše produkty a porozumět jejich jedinečným vlastnostem. Naši obchodní zástupci a technici budou přítomni, aby s vámi mohli probrat produkty do hloubky a společně rozvíjet vaše znalosti a obchodní aktivity. Těšíme se také na neformální popovídání, kde nám budete moci sdělit vaše názory a podněty.

Rádi bychom vás povzbudili, abyste dorazili na veletrh osobně a prožili tuto jedinečnou zkušenost. Pokud vám dovolí časové možnosti, doporučte tento veletrh i svým zákazníkům, kteří by mohli mít zájem o naše produkty. Odpovídajícím způsobem se jim budeme věnovat a perfektně prezentovat naše zboží.

Těšíme se na tuto vzrušující akci a doufáme, že se s vámi uvidíme na našem stánku. Společně si užijeme inspirativních chvil a sdílení odborných znalostí v prostředí, které odráží naši vášeň pro výjimečná topná zařízení.

Na viděnou 19.-23. 9. 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany!