Souhlasíte s používáním Cookies?


hamburger.svg Menu

E-shop | Registrace | Pomoc

00,00 Kč
kt_hlava.jpg

Obestavba CASE 1 pro DEFRO HOME Intra SM C

Rozměry obestavby: výška: 1600 mm; šířka: 935 mm; hloubka: 680 mm

Dostupnost: objednání s vložkou

Kód: Q27CASE

MOC: 70 922 Kč

MOC bez DPH: 58 613 Kč


58 613 Kč (70 922 Kč vč. DPH)Design padnoucí do každého interiéru

Centrem modulového krbu je třístranná krbová vložka s inovativním systémem otevírání dvířek - DEFRO HOME Intra SM C. Patentovaná konstrukce vložky je vybavena dvěma deflektory, které slouží ke zpomalení spalinové cesty. Přívod vzduchu pro spalování je řešen pomocí přesného systému Multiflow. Krb je vybaven vysoce kvalitním keramickým sklem BlackLine se sítotiskem a odolností do 750 °C. Topeniště je vyloženo odolným materiálem Ceramiton, který je dostupný ve světlém nebo tmavém odstínu. Díky kvalitě použitých materiálů a důmyslné konstrukci zařízení splňuje přísné ekologické normy EU.

Křemenný sintr je vysoce kvalitní materiál odolný vůči vysokým teplotám, který se stal vedle přírodního kamene nebo konglomerátů oblíbeným materiálem pro povrchovou úpravu. I ti nejnáročnější uživatelé ocení jeho výjimečné užitné a estetické vlastnosti. Křemenný sintr je také odolný vůči mechanickému poškození. Pouzdra z křemenného sintru jsou také lehká, což výrazně usnadňuje jejich instalaci.

Používáme pouze křemenné sintry nejvyšší kvality, které jsou bez kazů či jiných nedokonalostí. Jsme přesvědčeni, že když si zákazník koupí naše obklady, dostane špičkový výrobek za dobrou cenu. 
Naše obložení se vyznačují jedinečnými estetickými vlastnostmi. Klasická kombinace černé s bílou nebo šedou v obložení krbu vytvoří harmonický celek i s těmi nejnáročnějšími interiéry.
Šetří čas i peníze. Ti, kdo si v minulosti nechali namontovat krbové obložení, jistě vědí, jak je tento proces časově i finančně náročný. Díky našim prefabrikovaným modulárním obkladům je čas potřebný k instalaci krbu minimální a je mnohem levnější než obklady z kamene nebo konglomerátu.
Obestavba je vyrobena z vápenco-pískovcových desek a obložena sintrem v barevném provedení:

BIANCO ASSOLUTO - světlá
NERO MARQUINA - tmavá
Panely dodávají obložení eleganci a odolnost, což zaručuje hotový design krbu, který se hodí do každého interiéru.

Rozměry obestavby:

výška: 1600 mm
šířka: 935 mm
hloubka: 680 mm